Hakkımızda

Biz kimiz?

A

şiyan İnşaat, 2006 yılından bugüne ülkemizin çeşitli bölgelerinde birçok konut projesini hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, sektöründe sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla insan hayatına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. Tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Firmamız 10 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini sanayi sektörü ile birleştirerek 2016 yılında “İKİA CNC LAZER” olarak sanayi sektöründe yerini almıştır. Kalite anlayışı esnek ve ekonomik çözüm odaklı politikaları ile müşterilerine üst düzeyde hizmet veren firmamız, üretim ve imalat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.
İstanbulun Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi DES Sanayi bölgesinde 400 m² kapalı alanda son teknoloji CNC Lazer Kesim ve CNC Abkant Büküm tezgahlarıyla siyah sac, dkp, hrp, galvanizli sac, paslanmaz sac ve alüminyum sacları itina ile işlemekte ve şekillendirmektedir.

Firmamız CNC Lazer kesim, CNC Abkant Büküm, CNC Giyotin Kesim, Profil Büküm-Kesim, Silindir Büküm, Gazaltı Kaynak, Punta Kaynak, Paslanmaz (TIG/MIG) Kaynak, Genişletilmiş Sac ve Perfore Sac gibi bir çok sac imalatı ek olarak; asansör kabin ve yedek parça imalatı, makine ve yedek parça imalatı, otomotiv sanayi, ısıtma-soğutma-iklimlendirme ve havalandırma sanayi, pano ve açık hava reklamcılığı, elektronik kabin imalatı, raf ve raf aksesuar imalatı, fuar ve teşhir standı imalatı, dekoratif ve hediyelik eşya imalatı, mutfak aksesuarı ve paslanmaz ürün imalatı, inşaat sanayi, aydınlatma sistemleri imalatı ve benzeri bir çok iş sektörüne hizmet vermektedir. Bu doğrultuda müşterilerinden gelen talepleri tek bir noktada karşılayabilecek pozisyon ve deneyime sahip olan firmamız İstanbul ve çevre illeri başta olmak üzere Türkiye’ nin bir çok noktasından gelen talepleri değerlendirerek müşterilerine çözüm sunmaktadır

Müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş birliği, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.
Müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu bilen İKİA CNC LAZER süreklilik için önce kalite felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve içinde bulunduğu sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek, sizlere daha iyi hizmet sunmaya İKİA CNC LAZER ailesi olarak heyecanla devam etmektedir.

İKİA CNC LAZER Kesim,

..